Αν είστε απόφοιτος του 2ου Δημοτικού Σχολείου Βροντάδου και επιθυμείτε να απαθανατίσετε τις μαθητικές σας στιγμές, μπορείτε να γράψετε κάτι για το λεύκωμα του Δημοτικού μας . κάτι χρήσιμο δηλαδή για τους επόμενους…

Τη συγγραφή του λευκώματος θα επιμεληθεί  ειδική επιτροπή από το σύλλογο  διδασκόντων και το Δ.Σ. του συλλόγου γονέων του 2ου Δημοτικού Σχολείου Βροντάδου.

Θα ήταν μεγάλη μας  χαρά αν στέλνατε το κείμενό σας (μέχρι 400 λέξεις) στο 2ο Δημοτικό Σχολείο Βροντάδου  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  ή στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., έως τις 30 Μαΐου 2016.

Οι σύλλογοι διδασκόντων και γονέων του 2ου Δημοτικού Σχολείου Βροντάδου