Το σχολείο  αύριο Πέμπτη 15 Ιουνίου 2017 θα λειτουργήσει κανονικά. Θα πραγματοποιηθούν οι προγραμματισμένες εκδηλώσεις και πιθανόν μέρος αυτών που θα γινόταν τις προηγούμενες μέρες που το σχολείο παρέμεινε κλειστό λόγω του σεισμού. Ελάτε να καμαρώσετε τα παιδιά.

Ανακοίνωση Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Χίου

Αφορά τα Σχολεία (?ηµοτικά Σχολεία και Νηπιαγωγεία) περιοχής ευθύνης  Π.Ε. Χίου (Χίου, Ψαρών, Οινουσσών). Σας γνωρίζουµε ότι αύριο 15 Ιουνίου 2017, θα δοθούν οι τίτλοι Προόδου των µαθητών σε ασφαλές µέρος στον αύλειο χώρο του Σχολείου και θα ακολουθήσει άµεση αποχώρηση των µαθητών. Επίσης, όσες Σχολικές µας Μονάδες επιθυµούν να πραγµατοποιήσουν την αποχαιρετιστήρια γιορτή τους (που αναβλήθηκε λόγω της επικαιρότητας), παρακαλούµε όπως αυτή λάβει χώρα σε ασφαλές σηµείο του αύλειου χώρου τους.