Παραμονή Πρωτοχρονιάς κι όλα είναι έτοιμα για την αλλαγή του χρόνου. Το χορευτικό των αγγέλων, τα δώρα των παιδιών, το έλκηθρο ? όλα έτοιμα. Το μόνο που λείπει είναι ο Καινούριος Χρόνος !!! Πού μπορεί άραγε να έχει εξαφανιστεί;

Σας περιμένουμε τη Δευτέρα 22 Δεκεμβρίου στις 10:00 στη βιβλιοθήκη του σχολείου μας να λύσουμε μαζί με τη Β? Τάξη το μυστήριο?

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Τα παιδιά της Β? Τάξης θα έρθουν κανονικά το πρωί στο σχολείο και ντυμένα για την παράσταση. Μετά το τέλος της γιορτής καλό θα ήταν να αλλάξουν ρούχα καθώς το σχόλασμα θα γίνει κανονικά στις 12:25 και το ολοήμερο θα λειτουργήσει επίσης κανονικά. Μετά το τέλος της γιορτής οι γονείς μπορούν να παραμείνουν στο σχολείο για ενημέρωση από τη δασκάλα. Σας περιμένουμε με χαρά κι ανυπομονησία! Ελπίζουμε να απολαύσετε την παράστασή μας!